Získaj svoju silu

Kde je tvoja sila? Nové vydanie magazínu LÁV ti ju pomôže objaviť.


“Čo je príčinou toho, že niektorí ľudia sú vnútorne silní a iní slabí? Odkiaľ prúdi naša vnútorná sila? Ako ju v sebe prebudiť a vybudovať, keď jej máme nedostatok a potrebujeme ju? Čo vlastne znamená byť vnútorne silný?”
– Katarína Zachar

 

“Ponúkam pár zamyslení sa nad témou sily, tak ako sa objavila v mojom živote. Myslím, že každý si nájde miesta, kde pre neho zobrala sila hlavnú úlohu. Veľa našich životných míľnikov je spojených s prítomnosťou sily.”
– David Kirš

 

“Počas posledných desiatich rokov stále viac ľudí prechádza veľkou transformáciou, Táto premena má za úlohu prebudiť našu vnútornú silu a priviesť nás na správnu životnú cestu. Všetko čo do nášho života nepatrí, musí odísť. Preto je toto obdobie aj jedným z najbolestivejších a najviac mätúcich. Podarí sa nám prejsť na druhú stranu, do sveta, ktorý si z celého srdca prajeme? Alebo zostaneme uväznení v zemi nikoho?”
– Silvia Salow

 

 

Sila, moc, intenzita, energia. To všetko sú kvality, ktoré nám pomáhajú prekonávať životné výzvy. V našich osobných životoch či v dejinách ľudstva plnia rôzne úlohy. Závisí to od nášho potenciálu v konkrétnych okamihoch života a kvality sebauvedomenia.
– Robert Zagożdżon

 

Nové vydanie magazínu LÁV v predaji tu:
HLAVNÉ PREDAJNÉ MIESTA MAGAZÍNU LÁV

 

Ak si chcete predplatiť LÁV na rok 2018 a získať od nás k nemu darčeky, certifikát a informácie nájdete tu:
PREDPLATNÉ MAGAZÍNU LÁV

Sledujte nás aj na facebooku a instagrame.

LÁVKOVÉ VIANOCE A SILNÝ ROK 2018 vám praje magazín LÁV.

 

 

 

 

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.