Topmodelka Michaela Hlaváčková pre LÁV magazín

Aké sú najdôležitejšie hodnoty, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život? Rodina, zdravie, peniaze? Pre jednu z najúspešnejších slovenských modeliek Michaelu Hlaváčkovú je to láska. Vnímanie priorít jej poprehadzovali deti. „Sila lásky je bezpochybne pre mňa jedna z najsilnejších síl,“ vyznala sa pre LÁV a porozprávala aj o ďalších hodnotách vo svojom živote.

 

foto Patrícia Kvasňovská  styling Nina Ford
modelka Michaela Hlaváčková, Elite Model Management  mejkap Katarína Kmecová / Yves Saint Laurent
vlasy Renáta Márová / ambasádorka L´Oréal Professionnel

 Overal Zoltán Tóth, prsteň ANTIPEARLE, textilná látka, Boritex.

O rodinných putách…
Človeka podľa mňa vo všeobecnosti ovplyvňuje hlavne prostredie, v ktorom vyrastá, a ľudia, ktorými je obklopený. Kým som, je z veľkej časti hlavne zásluha mojej rodiny.

O partnerskom vzťahu…
Podľa mňa sme spolu (s Martinom – pozn. red.) celkom krátko. Tri roky. Ale je to uhol pohľadu. Za tie tri roky sme toho veľa postíhali. Padli sme si vzájomne do oka. Stretávali sme sa raz, dva razy do roka. A od istého momentu sme spolu začali fungovať ako frajeri. Prišla prvá spoločná exotická dovolenka a Janko (starší syn – pozn. red.) bol už na ceste. Tak sme si povedali, že to spolu skúsime „se vším všudy“. Medzičasom sa nám narodil aj druhý syn. A stále sme spolu. (smiech) Veď „ve dvou se to lépe táhne“. Do svadby sa však nehrniem. Nie je to moja priorita.

Sako a nohavice NEHERA, textilná látka, Boritex.

 Body BCBGMAXAZRIA, nohavice H&M.

Kabát Zoltán Tóth, náušnica ANTIPEARLE, textilná látka, Boritex.

Sako a nohavice NEHERA, body BCBGMAXAZRIA, nohavice H&M, textilná látka, Boritex.

: Kabát Zoltán Tóth, topánky topankovo.sk, textilná látka, Boritex

O deťoch…
Deti zmenili môj rebríček hodnôt. Sú na jeho samom vrchole. Neplánovali sme ich, prihodili sa… (úsmev) A aké sú? … Sú moje. (smiech) Sú bezprostredné, nevedia sa pretvarovať, hovoria a robia veci tak, ako ich cítia. Sú veľmi vnímavé. Učia ma vlastne, o čom život je. Chcela by som, aby vedeli, že tu budem vždy pre nich a milovať ich. A samozrejme, chcela by som z nich vychovať slušných a samostatných jedincov.

O práci a plánoch do budúcna…
Najväčšiu hodnotu má pre mňa práca, ktorá ma baví. Preto je pre mňa modeling prácou s bonusom. Baví ma, a aj živí. Je stále veľkoryso ohodnotená a dáva mi slobodu, ktorá má pre mňa veľkú hodnotu. Do budúcnosti nosím v hlave aj zopár iných projektov. No popri dvoch malých deťoch a fotení mi zatiaľ nezostáva veľa voľného času nazvyš…

Nohavice Nora Čanecká, prstene ANTIPEARLE.

Sako a nohavice ALTER ERA.

Makeup Yves Saint Laurent
Podkladová báza Touche Éclat Blur Primer Makeup All Hours Foundation č. B30 Rozjasňovač Touche Éclat č. 2 Obočienka Eyebrow Pencil č. 4 Rouge Volupté Shine č. 47 Mascara Volume č. 2

Michaela Hlaváčková 
Ako dieťa snívala o tom, že raz bude smetiarkou. Neskôr ju začala lákať práca lekárky na patológii. Avšak keď v roku 2004 ako 15-ročná vyhrala prestížnu modelingovú súťaž Elite Model Look a o 2 roky na to už bola v rebríčku Top 50 svetových modeliek, bolo jasné, že jej kroky povedú iným smerom. Po tomto úspechu sa jej pracovné ponuky len tak sypali. Predvádzala pre také značky, ako Chanel, Prada, Calvin Klein, Valentino alebo Versace, fotila kampane pre Armani Exchange, Chopard či Paco Rabanne a žiarila na obálkach najprestížnejších svetových módnych magazínov. Dnes má Michaela Hlaváčková 28 rokov a je mamou dvoch krásnych synov (Janka a Miška), ktorých vychováva spolu s priateľom Martinom v Bratislave.

text Andrea Konečná Gažová

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.