Sila priateľstva

Výnimočná sila a hlboké puto, aké môže vzniknúť len medzi ženami, sú hlavným odkazom novej kolekcie talianskej módnej značky LIU JO, na ktorej predstavení sa zúčastnili aj Lucia Hablovičová, Marianna Ďurianová a Evelyn.

„Ženské priateľstvo je špecifické. Verím síce aj na priateľstvo medzi mužom a ženou, ale nikdy nemá takú hĺbku ako priateľstvo dvoch žien. Som šťastná, že mám v okolí niekoľko dobrých priateliek a niektoré také priateľstvá udržiavam už od detstva,”

hovorí moderátorka Lucia Hablovičová. Počas prezentácie kolekcie LIU JO JAR/LETO 2017 predstavila aj stálu zákazníčku Mariannu Ďurianovú. Tá tvrdí, že ju nová kolekcia oslovila najmä nežnosťou. „Je veľmi jemná a zvodná zároveň. Páčia sa mi púdrové farby, ktoré podčiarkujú ženskosť a ide z nich pohoda. A napriek tomu, že jarné a letné trendy sa nesú v duchu krehkosti, idú tiež ruka v ruke so silou ženy. Lebo práve v jemnosti, nehe a priateľstve je sila ženy ukrytá.”

Hoci sa bývalé kolegyne z televízie poznajú vyše desať rokov a sú takmer susedky, v súkromí sa nestretávajú. „Veľakrát sme sa chystali spolu na kávu, no zatiaľ sa nám nepodarilo zladiť termíny,” usmieva sa Lucia.

Na oficiálnom predstavení novej kolekcie LIU JO v priestoroch obchodného centra CENTRAL sa zúčastnili aj ďalšie silné ženy. Herečka Lucia Hurajová, komička Evelyn, spiritualistka a herečka Silvia Šuvadová či stylistka a blogerka Jana Tomas, ktorá počas večera zhodnotila aktuálne módne trendy.

 

Oficiálnymi tvárami jarnej a letnej kolekcie LIU JO sú priateľky a modelky Martha Hunt a Jasmine Tookes. Ich mottom v kampani je, aby boli ženy vždy spojencami a držali spolu.

Značka LIU JO sa zrodila v hlavách bratov Marca a Vannisa Marchiovcov, ktorí začínali svoju kariéru v oblasti úpletovej módy. Preslávilo ich však až LIU JO, s ktorým uspeli nielen doma v Taliansku, ale aj po celom svete. Na Slovensku nájdu milovníci módy svoje obľúbené kúsky v priestoroch obchodného centra Central a v košickom obchodom dome Optima.

foto Alex Kiňová

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.