Poznáte MARK SCRUB?

Slovenské prírodné kávové peelingy MARK face and body.

Vyrábajú sa u nás, na Slovensku. Tu vznikajú nápady, tu skúšame, testujeme, tvoríme, vyrábame a odtiaľto distribuujeme do ďalších 8 európskych krajín. Okrem nás tak značku MARK face and body poznajú zákazníci aj v Českej republike, Rakúsku, Nemecku, Maďarsku, Srbsku, Bulharsku, Poľsku a Estónsku. Aktuálne pracujeme na tom, aby sme čoskoro boli dostupní aj v Taliansku a Rumunsku.

Kávu sme mali radi dávno predtým ako vznikol MARK. Jej vôňa, chuť a regeneračné účinky nás zaujali natoľko, že sme hľadali cestu ako ju telu dopriať aj v inej forme ako v podobe horúceho nápoja. Výsledkom nášho hľadania, skúmania a testovania sa stal MARK – kávový peeling. Jeho ambíciou je venovať ženám zaslúženú pozornosť, dopriať im starostlivosť, relax, zábavu a vedomie, že sú výnimočné. A tak okrem kvalitného produktu kladieme dôraz aj na netradičnú marketingovú komunikáciu. Preto sú etikety všetkých našich produktov písané tak, akoby s vami hovoril samotný MARK. Rovnako je to aj s komunikáciou na našom webe a sociálnych sieťach. Ten, kto hovorí, píše, odpovedá na klientske otázky a vybavuje objednávky je on – trocha tajomný, vtipný, ale pritom veľmi starostlivý a profesionálny MARK. Spätná väzba od našich klientov nás utvrdzuje v tom, že sa uberáme správnym smerom.

„Tomu, že pôjde o slovenské, prírodné a kvalitné produkty, zostaneme radi verní.“

Keď sa zrodila myšlienka vyrábania kávových peelingov, naše základné mantinely boli jasné – chceme kvalitný produkt, ktorý sa o pokožku postará komplexne (vyčistí, zregeneruje, vyživí a ochráni) a bude sa vyrábať z tých najlepších surovín. A keďže nič lepšie ako samotná príroda nie je, výberu ingrediencií venujeme osobitnú pozornosť. Ide nám o to, aby použité suroviny boli nielen krásne voňavé, ale aj účinné a pritom šetrné a prírodné. Preto základom našich produktov sú starostlivo vybrané suroviny – káva robusta, hnedý cukor, morská soľ, mandľový olej, kokosový olej a vitamín E.

Káva robusta podporí cirkuláciu krvi a pokožku príjemne prekrví. Hnedý cukor a morská soľ vďaka svojej štruktúre z pokožky odstránia odumreté a suché čiastočky. Mandľový olej a kokosový olej pokožku vyživia a hydratujú bez upchávania pórov. Vitamín E obnovuje štruktúru kože a chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Kombinácia týchto ingrediencií vytvára neopakovateľnú zmes, vďaka ktorej je pokožka ošetrená, vyživená, hydratovaná, jemná, a ešte aj krásne voňavá. Kávové peelingy MARK face and body sú k dispozícii v 5 základných arómach: originál (káva), čokoláda, kokos, citrus a mentol. Na letné obdobie sme pripravili limitovanú edíciu s vôňou melóna. Všetky tieto peelingy možno použiť na telo aj tvár. Na citlivú pleť tváre odporúčame použiť MARK face scrub s účinnými zložkami jojoba a tea tree. Dôkladnú starostlivosť chceme dopriať aj mužskej pokožke, a preto vyrábame aj kávový peeling s čokoládovo-mentolovou vôňou určený špeciálne pre mužov. Novinkou medzi našimi produktmi je set MARK Coffee Lips. Tvoria ho dva produkty – scrub a balzam na pery.

Naše ambície nekončia pri prírodných kávových peelingoch. Pracujeme na tom, aby sme svoje portfólio rozšírili o ďalšie kozmetické produkty, ktoré sa stanú každodennou súčasťou kozmetickej rutiny našich klientov. Tomu, že pôjde o slovenské, prírodné a kvalitné produkty, zostaneme radi verní.

Váš Mark tím

text Mark foto Mark

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.