LÁV ONLINE SHOP

Kde kúpite LÁV

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

LÁV už nie je len magazín. Svoje posolstvo a minimalistický dizajn prenáša do prvej módnej línie LÁV Is All You Need by LEMUR.

Unisexovú kolekciu vytvorila pre LÁV originálna slovenská značka LEMUR, známa kvalitnou a pohodlnou módou s nápaditými svietiacimi motívmi, ktoré pozná väčšina mladých ľudí z festivalov Pohoda, Grape či z rôznych Urban Marketov.

Lemur O.O svieti v tme. Je to hravý dizajn pre malých aj veľkých, ktorí sa radi hrajú a snívajú. Na naše potlače si môžete v tme kresliť svetlom, alebo ich jednoducho nabijete, zhasnete a celá potlač sa rozsvieti. Výsledkom spolupráce LÁV x LEMUR je limitovaná edícia LÁV IS ALL YOU NEED. Unisex, voľný strih bez zapracovania, padnuté ramená a predĺžené línie. Špeciálna etiketa formou odkazuje na LÁV a vo vnútri nesie jeho odkaz. Kolekcia je ušitá s láskou na Slovensku. Svieťte. Nielen v tme.
– Lemur O.O

Pre tvorcov LÁV Is All You Need by LEMUR bolo najdôležitejšie zachovať čistý a jednoduchý štýl charakteristický pre magazín. Všetky kúsky sú unisexové a majú zaujímavý dizajn s padnutými ramenami a oversize strihom. Vďaka tomu sa v nich bude každý cítiť pohodlne.

 

 ONLINE SHOP TU: 

LÁV x LEMUR