LÁV prichádza s vlastnou líniou oblečenia

LÁV už nie je len magazín. Svoje posolstvo a minimalistický dizajn prenáša do prvej módnej línie LÁV Is All You Need by LEMUR.

Unisexovú kolekciu vytvorila pre LÁV originálna slovenská značka LEMUR, známa kvalitnou a pohodlnou módou s nápaditými svietiacimi motívmi, ktoré pozná väčšina mladých ľudí z festivalov Pohoda, Grape či z rôznych Urban Marketov.

Lemur O.O svieti v tme. Je to hravý dizajn pre malých aj veľkých, ktorí sa radi hrajú a snívajú. Na naše potlače si môžete v tme kresliť svetlom, alebo ich jednoducho nabijete, zhasnete a celá potlač sa rozsvieti. Výsledkom spolupráce LÁV x LEMUR je limitovaná edícia LÁV IS ALL YOU NEED. Unisex, voľný strih bez zapracovania, padnuté ramená a predĺžené línie. Špeciálna etiketa formou odkazuje na LÁV a vo vnútri nesie jeho odkaz. Kolekcia je ušitá s láskou na Slovensku. Svieťte. Nielen v tme.
– Lemur O.O

Pre tvorcov LÁV Is All You Need by LEMUR bolo najdôležitejšie zachovať čistý a jednoduchý štýl charakteristický pre magazín. Všetky kúsky sú unisexové a majú zaujímavý dizajn s padnutými ramenami a oversize strihom. Vďaka tomu sa v nich bude každý cítiť pohodlne.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


LÁV Is All You Need je slogan, ktorý magazín začal používať pri svojom oficiálnom krste na začiatku roka. Vyjadruje hlavné posolstvo magazínu. Teraz sa vďaka módnej edícii oblečenia posúva ešte viac medzi ľudí.

Jednotlivé kúsky spolu s limitovanou módnou edíciou magazínu LÁV si môžete kúpiť TU:

LÁV x LEMUR

 

foto a video Tomáš Thurzo, model a modelka Bibiana L, Roman G  / Exit Model Management mejkap a vlasy Jana Olšinská / STUDIO22 styling Kat Hanzen / STUDIO22

 

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.