LÁV predstavuje: JANA KURILAK

Odvážnym šťastie praje

Tvrdí jedna z fráz. Ja síce na frázy veľmi nie som, no môžem povedať, že mne prialo extrémne. 

img_2365j

Počas šiestich rokov strávených na materskej dovolenke s dvoma deťmi by mi ani vo sne nenapadlo, že o rok budem žiť svoj sen. sen o módnej návrhárke.
Všetko to začalo, keď som druhého septembra prvýkrát odniesla mladšiu dcérku do materskej škôlky a urobila si na facebooku fanpage špecializovanú na interiérový dizajn. O pár mesiacov neskôr mi napadla myšlienka vytvoriť kolekciu šiat a úplne ma prevalcovala. Už som sa nezastavila. Rada síce navrhujem dizajn interiérov, no môžem povedať, že tvoriť módne kreácie ma baví o niečo viac.

img_2516j

Tak si doslova žijem svoj veľký sen a pravdupovediac, niekedy sa mi to celé zdá až neuveriteľné. Veď ja na to ani nemám žiadnu školu. dokonca stále netuším, ako sa volajú niektoré látky na plesové šaty či kostýmy. Neviem ako vyzerá organza, taft… Jedno, čím som si však istá je, že to veľmi chcem robiť. Makám na tom každý deň a odpracujem si oveľa viac ako osem pracovných hodín.
Asi najviac ma zaujíma tvorba strihov a kombinovanie na prvý pohľad nekombinovateľného. Každý model robím s nadšením a láskou a dúfam, že raz si poviem – som módna návrhárka.

img_2407jimg_2395jimg_2442j

text Jana Kurilak, viac info na www.kuracollection.sk, foto Monika Chrenková

 

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.